CONTACT
 

 

Companie:

Adresa: Strada General Culcer Ioan Nr. 32, Sector 6, Bucuresti, Cod Postal: 060136

 

RO17567922

 

J40/8484/10.05.2005

 

Tel./Fax: 

+40 21 410 21 00

+40 21 410 21 22

+40 21 410 22 30

office@r-c.ro

 

 

Service & Garantie (RMA):

Adresa: Str. Ion Cretescu, nr. 4, sect. 6 (la 50m de sediul Royal Computers)
Tel.:

+40 21 410 22 30;
+40 72 424 7 110;  


service@r-c.ro

 

Program de lucru: luni-vineri 9:30-18:00 

 

Bucuresti:                                                                                        Craiova:

Mihaela Nicolescu 0730.280.107 mih@r-c.ro
Ana Mihai 0730.280.112 ana@r-c.ro
Diana Dumitrescu 0730.280.113 diana@r-c.ro
Serban Onea 0730.280.108 serban@r-c.ro
Catalin Fulea 0724.543.906 fuleac@r-c.ro
Monica Milea 0733.190.294 monica@r-c.ro
Luminita Ghinea 0726.555.034 luminita@r-c.ro
Marinela Tache 0732.710.114 marinela@r-c.ro
     Claudiu Tigae  - 0732.710.115 - claudiu@r-c.ro
 

   

    
       

       
       
       

 


 

Depozit:


Adresa: Intrarea Abatorului nr.9, comuna Glina, jud. Ilfov
Tel/Fax:
+40 21 410 21 00
+40730 280 105 (Victor Stegaru)
victor@r-c.ro

 

Achizitii:

marius@r-c.ro

Marketing:

cristina@r-c.ro

 

Informatii bancare


CUI: RO17567922
Nr. Reg. Com.: J40/8484/10.05.2005 

RAIFFEISEN BANK, SEBASTIAN           

RO51 RZBR 0000 0600 1816 6023

 


 

   

 

 
Formular contact
 
Numele Complet
Adresa de email
Cerere
 

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media