PATH : home /retelistica » media convertoare » media convertor rj-45 100mbps la fibra sc single mode 100mbps, tp-link mc111cs
 
 
Media Convertor RJ-45 100Mbps la fibra SC single mode 100Mbps, TP-LINK MC111CS
Cod produs: MC111CS
> Eticheta
 
> Decl. conf. RO
  > Compara cu alte produse
specificatii descriere review
  • Auto negociere 10/100Mbps şi auto MID/MID-X pentru port-ul TX
  • Suportă comutare mod de transfer Full Duplex / Half Duplex pentru port-ul FX
  • Funcţiile Link Fault Passthrough şi Far End Fault minimizează la timp pierderile cauzate de eşuarea conexiunii
  • Adoptă tehnologia WDM, pentru transmiterea şi recepţia datelor pe o singură fibră
  • Transmisie prin fibră optică până la 20 - 60 km
  • Indicatoare LED uşor de vizualizat, indică starea de funcţionare pentru a monitoriza activitatea reţelei
  • Adaptor alimentare extern

 

http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=&model=MC111CS


Specificatii tehnice:
ProducatorTP-Link
Tip ConexiuneWired
Tip DispozitivAccesorii
Rata de Transfer10/100 Mb/s
StandardeIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Acoperire20 Km
Functii AvansateAdoptă tehnologia WDM, Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul Fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul Fluxului Half Duplex (Backpressure), Link Fault Passthrough şi Far End
Port-uri1 port SC 100M, 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Indicator LEDPWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
AplicatieInterior/Exterior
FrecventaTX: 1550nm / RX: 1310nm
Dimensiuni94.5 x 73.0 x 27.0 mm
CodMC111CS

Media Convertor RJ-45 100Mbps la fibra SC single mode 100Mbps, TP-LINK MC111CS
  1 - 0 din 0 comentarii
cere mai multe detalii despre produs > specificatiile producatorului

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media