PATH : home /retelistica » media convertoare » media convertor rj-45 1000mbps la slot sfp 1000mbps, suport module minigbic, tp-link mc220l
 
 
Media Convertor RJ-45 1000Mbps la slot SFP 1000Mbps, suport module miniGBIC, TP-LINK MC220L
Cod produs: MC220L
> Eticheta
 
> Decl. conf. RO
  > Compara cu alte produse
specificatii descriere review
  • Funcţionează la 1000Mbps în modul Full-Duplex pe port-urile TX şi FX
  • Suportă auto MID/MID-X pentru port-ul TX
  • Suportă comutarea modului de transfer Force /Auto pentru port-ul FX
  • Port-ul FX suportă modul hot-swap
  • Transmisie prin fibră optică multi-mode până la 0.55km, si single-mode până la 10km
  • Indicatoare LED uşor de vizualizat, indică starea de funcţionare pentru a monitoriza activitatea reţelei
  • Adaptor alimentare extern

 

http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=&model=MC220L


Specificatii tehnice:
ProducatorTP-Link
Tip ConexiuneWired
Tip DispozitivAccesorii
Rata de Transfer10/100/1000 Mb/s
StandardeIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Functii AvansateFull Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
Port-uri1 Gigabit SFP port, 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Indicator LEDPWR, LINK, RX
AplicatieInterior/Exterior
Dimensiuni94.5 x 73.0 x 27.0 mm
CodMC220L

Media Convertor RJ-45 1000Mbps la slot SFP 1000Mbps, suport module miniGBIC, TP-LINK MC220L
  1 - 0 din 0 comentarii
cere mai multe detalii despre produs > specificatiile producatorului

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media