PATH : home /retelistica » accesorii retea » modul sfp 1000base-bx wdm bi-directional single fiber tp-link tl-sm321a
 
 
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321A
Cod produs: TL-SM321A
> Eticheta
 
> Decl. conf. RO
  > Compara cu alte produse
specificatii descriere review
  • Suportă tehnologia WDM Bi-Direcţională, utilizând un singur fir de fibră
  • TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • Adaptor alimentare intern 3.3V
  • Se asociază cu TL-SM321B
  • Plug-and-Play
  • Potrivit pentru: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 şi alte dispozitive echivalente

 

http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=&model=TL-SM321A


Specificatii tehnice:
ProducatorTP-Link
Tip ConexiuneWired
Tip DispozitivAccesorii
Rata de Transfer1.25Gbps
StandardeIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Alimentare3.3V
Acoperire10 Km
AplicatieInterior/Exterior
FrecventaTX: 1550nm / RX: 1310nm
ConectorLC
Alteletip fibra optica: 9/125 um Single-mode
CodTL-SM321A

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321A
  1 - 0 din 0 comentarii
cere mai multe detalii despre produs > specificatiile producatorului

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media