PATH : home /cabluri » cablu fibra optica, conectori lc-lc, lungime cablu 5m, duplex multimode, bulk, portocaliu-alb, gembird (cfo-lclc-om2-5m)
 
 
Cablu Fibra Optica, conectori LC-LC, lungime cablu 5m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-alb, GEMBIRD (CFO-LCLC-OM2-5M)
Cod produs: CFO-LCLC-OM2-5M
> Manual
> Eticheta
 
> Decl. conf. RO
  > Compara cu alte produse
specificatii descriere review

Specificatii tehnice:
ProducatorGembird
Tip CabluCablu Fibra Optica - Patch Cord
ConectoriLC-LC
Lungime cablu5m
Greutate76 g
AmbalajBulk
Alteleduplex multimode
CodCFO-LCLC-OM2-5M

Cablu Fibra Optica, conectori LC-LC, lungime cablu 5m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-alb, GEMBIRD (CFO-LCLC-OM2-5M)
  1 - 0 din 0 comentarii
cere mai multe detalii despre produs > specificatiile producatorului

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media