PATH : home /cabluri » cablu fibra optica, conectori st-sc, lungime cablu: 1m, duplex multimode, bulk, portocaliu-negru-gri, gembird (cfo-stsc-om2-1m)
 
 
Cablu Fibra Optica, conectori ST-SC, lungime cablu: 1m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-gri, GEMBIRD (CFO-STSC-OM2-1M)
Cod produs: CFO-STSC-OM2-1M
> Manual
> Eticheta
 
> Decl. conf. RO
  > Compara cu alte produse
specificatii descriere review

Specificatii tehnice:
ProducatorGembird
Tip CabluCablu Fibra Optica - Patch Cord
ConectoriST-SC
Lungime cablu1m
AmbalajBulk
CodCFO-STSC-OM2-1M

Cablu Fibra Optica, conectori ST-SC, lungime cablu: 1m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-gri, GEMBIRD (CFO-STSC-OM2-1M)
  1 - 0 din 0 comentarii
cere mai multe detalii despre produs > specificatiile producatorului

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media