Te afli aici :  Retelistica
  Retelistica  
Producator Tip Conexiune Tip Dispozitiv Rata de Transfer
Filtre selectate
Rata de Transfer: 155 Mb/s Sterge
Rezultate in pagina:    Total: 1
  1   
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM221A

Model: TL-SM221A
• Producator : TP-Link 
• Tip Conexiune : Wired 
• Tip Dispozitiv : Accesorii 
• Rata de Transfer : 155 Mb/s 
• Aplicatie : Interior/Exterior 
• Frecventa : TX: 1550nm / RX: 1310nm
• Conector : LC
• Altele : tip fibra optica: 9/125 um Single-mode
 
  1   

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media