Te afli aici :  Retelistica
  Retelistica  
Producator Tip Conexiune Tip Dispozitiv Rata de Transfer
Filtre selectate
Rata de Transfer: 1.25Gbps Sterge
Rezultate in pagina:    Total: 9
  1   
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321A

Model: TL-SM321A
• Producator : TP-Link 
• Tip Conexiune : Wired 
• Tip Dispozitiv : Accesorii 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Aplicatie : Interior/Exterior 
• Frecventa : TX: 1550nm / RX: 1310nm
• Conector : LC
• Altele : tip fibra optica: 9/125 um Single-mode
 
Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321B

Model: TL-SM321B
• Producator : TP-Link 
• Tip Conexiune : Wired 
• Tip Dispozitiv : Accesorii 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Aplicatie : Interior/Exterior 
• Frecventa : TX: 1310nm / RX: 1550nm
• Conector : LC
• Altele : tip fibra optica: 9/125 um Single-mode
 
Modul miniGBIC single mode TP-LINK TL-SM311LS

Model: TL-SM311LS
• Producator : TP-Link 
• Tip Conexiune : Wired 
• Tip Dispozitiv : Accesorii 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Aplicatie : Interior/Exterior 
• Frecventa : 1310nm
• Conector : LC
• Altele : tip fibra optica: 9/125 um Single-mode
 
Modul miniGBIC multi mode TP-LINK TL-SM311LM

Model: TL-SM311LM
• Producator : TP-Link 
• Tip Conexiune : Wired 
• Tip Dispozitiv : Accesorii 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Aplicatie : Interior/Exterior 
• Frecventa : 850nm
• Conector : LC
• Altele : tip fibra optica: 50/125um sau 62.5/125um Multi-mode
 
ROUTER 4 PORTURI WIRELESS, AC1200, Dual Band (Archer C50)

Model: Archer C50
• Producator : TP-Link 
• Tip Conexiune : Wireless 
• Tip Dispozitiv : Router Wireless 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Antena : 2 Dual Band External Antennas
• Functii Wireless : Enable/Disable Wireless Radio, WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics
• Functii Avansate : DoS, SPI Firewall IP Address Filter/MAC Address Filter/Domain Filter IP and MAC Address Binding
• Aplicatie : Interior 
 
Router 4 port-uri wireless. AC1300, Dual-Band, Gigabit, 2xWAN, 2xUSB, D-Link (DSR-1000AC)

Model: DSR-1000AC
• Producator : D-Link 
• Tip Conexiune : Wireless 
• Tip Dispozitiv : Router Wireless 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Antena : 3 Detachable 2 dBi Omni-Directional Antennas
• Aplicatie : Interior 
 
AP Managed wireless Dual Band 11ac 300+867Mbps 2T2R GbE PoE.at 4*5dBi ia, EnGenius (EWS350AP)

Model: EWS350AP
• Producator : EnGenius 
• Tip Conexiune : Wireless 
• Tip Dispozitiv : Acces Point 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Antena : Internal Omni-Directional Antennas 5 dBi on 2.4 GHz & 5 GHz
• Aplicatie : Interior 
 
AP Wireless 11acW2 Ceiling Mount 11ac/b/g/n 2.4+5GHz 400+867 2T2R 4x5dBi ext GbE PoE, Engenius (EAP1300)

Model: EAP1300
• Producator : EnGenius 
• Tip Conexiune : Wireless 
• Tip Dispozitiv : Acces Point 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Aplicatie : Interior 
 
AP wireless exterior CB/AP DBC 11ac Wave2 400+867Mbps 2T2R 4x5dBi RP-SMA 2GbE pPoE IP55 , Engenius (ENS620EXT)

Model: ENS620EXT
• Producator : EnGenius 
• Tip Conexiune : Wireless 
• Tip Dispozitiv : Acces Point 
• Rata de Transfer : 1.25Gbps 
• Antena : 4 x 5dBi External Detachable SMA Omni-Directional Antennas
• Aplicatie : Exterior 
 
  1   

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media