Te afli aici :  Cabluri
  Cabluri  
Producator Tip Cablu Lungime cablu
Ambalaj
Filtre selectate
Tip Cablu: Cablu Fibra Optica - Patch Cord Sterge
Rezultate in pagina:    Total: 3
  1   
Cablu Fibra Optica, conectori LC-LC, lungime cablu 5m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-alb, GEMBIRD (CFO-LCLC-OM2-5M)

Model: CFO-LCLC-OM2-5M
• Producator : Gembird 
• Tip Cablu : Cablu Fibra Optica - Patch Cord 
• Conectori : LC-LC
• Lungime cablu : 5m 
• Ambalaj : Bulk 
• Altele : duplex multimode
 
Cablu Fibra Optica, conectori LC-ST, lungime cablu 1m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-alb, GEMBIRD (CFO-LCST-OM2-1M)

Model: CFO-LCST-OM2-1M
• Producator : Gembird 
• Tip Cablu : Cablu Fibra Optica - Patch Cord 
• Conectori : LC-ST
• Lungime cablu : 1m 
• Ambalaj : Bulk 
 
Cablu Fibra Optica, conectori LC-ST, lungime cablu 2m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-alb, GEMBIRD (CFO-LCST-OM2-2M)

Model: CFO-LCST-OM2-2M
• Producator : Gembird 
• Tip Cablu : Cablu Fibra Optica - Patch Cord 
• Conectori : LC-ST
• Lungime cablu : 2m 
• Ambalaj : Bulk 
 
  1   

© 2010-2015 R-C.Ro | Toate drepturile rezervate.
Home Despre noi Noutati Garantie Media Web design: Dezibel Media